Konkurs na stanowisko koordynatora ds. projektów w Akademii Europejskiej Fundacji „Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego

Fundacja „Krzyżowa" poszukuje
koordynatora ds. projektów w Akademii Europejskiej

Akademia Europejska Fundacji „Krzyżowa" wspiera europejskie porozumienie i budowę europejskiego społeczeństwa obywatelskiego poprzez różnorodne tematycznie wydarzenia i projekty w obszarze edukacji pozaformalnej dorosłych.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja wydarzeń i projektów Akademii Europejskiej.
  • Reprezentowanie Fundacji na konferencjach, w dyskusjach panelowych itd.
  • Pisanie własnych artykułów do mediów i czasopism specjalistycznych.
  • Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym i dynamicznym zespole Fundacji „Krzyżowa" .
  • Szanse współtworzenia międzynarodowych projektów w zakresie edukacji pozaformalnej, rozwijanie i realizację własnych projektów.
  • Umowę o pracę (40 godzin tygodniowo).

Oczekujemy:

  • Ukończonych wyższych studiów humanistycznych, szczególnie z dziedziny nauk politycznych, historii, socjologii lub innych, chętnie z tytułem doktorskim;
  • Doświadczenia w pracy społecznej lub etatowej w obszarze edukacji obywatelskiej lub podobnym;
  • Doświadczenia we współpracy międzynarodowej;
  • Doskonałej organizacji pracy;
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji;
  • Biegłej znajomości języka niemieckiego, polskiego i angielskiego;
  • Gotowości do zamieszkania w Krzyżowej lub okolicy (włącznie z Wrocławiem).

Oferty należy przesyłać do 5 listopada 2017 na adres sekretariat@krzyzowa.org.pl.

Oferta powinna zawierać:

  • życiorys
  • list motywacyjny (w języku polskim)
  • kopie świadectw
  • ewentualnie referencje
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych w ramach procesu rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. projektów w Akademii Europejskiej Fundacji „Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania"

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na podstawie przedstawionych dokumentów i rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego
Krzyżowa 7