Pol-Int patronuje II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Cyber+Media

Miło nam poinformować, że Pol-Int objął patronat medialny nad II Ogólnopolską Konferencję Naukową Cyber+Media, organizowaną przez Fundację na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.

Konferencja jest kontynuacją inicjatywy podejmującej rozważania związane z szeroko pojętymi społecznymi aspektami cyfryzacji i wpływem nowych technologii na zmiany zachodzące w społeczeństwie.

Celem wydarzenia jest określenie aktualnych zjawisk społecznych oraz merytoryczna dyskusja skupiająca się wokół poruszanych zagadnień. Uczestnicy wydarzenia mają możliwość nawiązania wielu kontaktów naukowych oraz stworzenia interdyscyplinarnego forum do wymiany myśli i doświadczeń.

Organizatorzy zapraszają studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz osoby, które są związane z analizą i badaniem nowych mediów w aspektach historii i teorii, teorii komunikowania, kultury uczestnictwa, Internetu i mediów społecznościowych (cyberprzemoc, zarządzanie mediami społecznościowymi) oraz historii i teorii gier komputerowych.

Konferencja odbędzie się 15 czerwca 2018 r. w ECOTECH COMPLEX Centrum Analityczno-Programowe dla Zaawansowanych Technologii Przyjaznych Środowisku w Lublinie. Rejestracja potrwa do 23 maja 2018 r.

Książkę abstraktów pod redakcją Beaty A. Nowak i Kamila Maciąga z poprzedniej edycji Konferencji Cyber+Media można pobrać pod linkiem.

Szczegółowe informacje dostępne są na Pol-Int oraz w serwisie Facebook.

Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej wydarzenia.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji serdecznie zapraszamy do udziału!

Linked content


II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Cyber+MediaLublin, 15 czerwca 2018 r.II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Cyber+Media to inicjatywa podejmująca rozważania związane z szeroko pojętymi społecznymi aspektami cyfryzacji i wpływem nowych technologii na zmiany zachodzące w społeczeństwie. Wśród zagadnień poruszanych podczas wydarzenia znajdują się między...

more